YS
Soru Sahibi
26 Ekim 2007 17:50

merhabalar.. benim sorum kızlık zarı ile ilgili olacak kızlık zarı dikils

merhabalar.. benim sorum kızlık zarı ile ilgili olacak kızlık zarı dikilse de kanam olmaz deniliyor bu doğru mu ve bunun maliyeti ne olur acaba?saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Selda örnek Hanımoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

bu doğru değildir. bu tür işlemlerde zaten kızlık zarı eski haline getirilmiyor. vajina duvarı dokusu kullanılarak yeni bir zar oluşturularak ilişki ike kanama olacak hale getiriliyor. biz bu işlemi anestezi altında 1500 ytl'ye yapmaktayız.

27 Ekim 2007 09:40