ÜF
Soru Sahibi
29 Eylül 2009 13:37

MERHABALAR BENİM BACAKLARIMDA BATIK VE LEKELER VAR.BUNDAN KURTULMAK İÇİN LA

MERHABALAR BENİM BACAKLARIMDA BATIK VE LEKELER VAR.BUNDAN KURTULMAK İÇİN LAZER EPİLASYON YAPTIRMAK İSTİYORUM.ANTALYADA BUNU YAPTIRABİLECEĞİM BİR YER ÖNERİRMİSİNİZ.BİRDE LAZER EPİLASYONDA HANGİ CİHAZ GÜVENLİDİR.TEŞEKKÜRLER

1 cevap
Cevaplar (1)

antalyada dermatolog dr.kubilay yücel ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisi sizi bilgilendirecektir. saygılarımla

3 Ekim 2009 11:50