3 Eylül 2007 10:48

merhabalar.ben 23yaşında bekar bir kzım kendimi bildim bileli adet dönemler

merhabalar.ben 23yaşında bekar bir kzım kendimi bildim bileli adet dönemlerinde şiddetli sancı ile beraber aşırı tansiyon düşüklüğü.ve buna bağlı olarak baygınlık geçiriyorum.ve her regl dönemimde 3 ağrı kesici iğne ve tansiyon düşüklüğü için serum kullanıyorum.sorum şu ben 2 yıl öncesinde bir hekime gittim ve bana kızlık zarının geniş olduğunu bu yüzden problemler yaşadığımı söyleyerek bana tavsiyesi ya kızlık zarını tıbben açmaları yada ilişkide bulunmam dı.doğruluk payı nedir?siz ne önerirsiz

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Selda örnek Hanımoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

hiç bir alakası yok. aşırı adet ağrısı olan hastalarda devamlı doğum kontol hapı kullanımı ve antidepresan kullanıumı daha mantıklı bir çözüm gibi gelmekte.

3 Eylül 2007 14:25