ÇŞ
Soru Sahibi
10 Ağustos 2008 16:30

MERHABALAR ADIM ŞİRİN 5 GÜNDÜR ÜST DAMAKLAĞIM MOR VE ÇOK AĞRIM VAR ÜST DİŞL

MERHABALAR ADIM ŞİRİN 5 GÜNDÜR ÜST DAMAKLAĞIM MOR VE ÇOK AĞRIM VAR ÜST DİŞLERİM ÇOK AĞRIYOR SANKİ ÇÜRÜMÜŞ GİBİ DAMAĞIM 21YAŞINDAYIM SICAK SOĞUK BİŞE YİYEMİYORUM VE SÜREKLİ AĞZIM KURUYO ŞİMDİDEN TŞK EDERİM

1 cevap
Cevaplar (1)

şirin hanım sistemik durumunuz nasıl anlatığınız tablo ANUG dediğimiz diş eti hastalığına benziyor. bir diş doktoruna gitmenizi tavsiye ederim

15 Ağustos 2008 01:23