YP
Soru Sahibi
27 Şubat 2012 18:04

Ön dişler ayrık

Sayın hocam merhaba. Ben 32 yaşında bayanım.çocukluğmdan beri ön dişlerimin arası ayrık çok kötü durmuyor ama benim hoşuma gitmiyor.sanki zamanla da açılıyor gibi geliyor.Bununla ilgili ne yapılabilir.Ücretler nasıl olur.Ankarada ikamet etmekteyim.Bilgi verir yönlerdiriseniz çok sevinirim. SAYGILARIMLA. PINAR YILDIRIM

1 cevap
Cevaplar (1)

Pınar Hanım merhabalar.Diş aralığının tedavisinde en etkin yöntem kompozite laminadır. Size bu yöntemi öneririm. Bu yöntemin diş başı maliyeti 300 tl.dir size doktorlar sitesine özel bir uygulama olan üçretsiz diş demosu için kliniğimize bekleriz.

28 Şubat 2012 16:50