TE
Soru Sahibi
25 Ocak 2011 17:10

Merhabalar.77 doğumluyum ve 2006 dan beri özel sağlık sigortam var.2008 yıl

Merhabalar.77 doğumluyum ve 2006 dan beri özel sağlık sigortam var.2008 yılında göz bulanıklığı nedeniyle çektirdiğim bir MR sonuç bölümünde''Sağ ICA intrakranial bölümünde sağa oranla incelme ve Sağ ACA A1 segmentinde konjenital hipoplazi'' yazıyor.Bu nedenle sigorta şirketi yenileme garantisi vermemiş ben bunu yeni fark ettim.Şimdi itiraz edeceğim ama MR sonucunun ne anlama geldiğini sizden öğrenmek isterim.Ayrıca Sol temporel araknoid kisti var.O dönem GATA da doğumsal dediler.İyi Çlşmlr

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cüneyt Temiz
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sayı Esat Taş, Bu konu Nörolojinin uzmanlık alanına girer. Bir nöroloğa görünmenizi öneririm. Saygılar

26 Ocak 2011 10:04