TC
Soru Sahibi
12 Nisan 2011 19:41

merhabalar 25yasındayım ve 85kiloyum.ilk dogumumda yaklasık 40kilo aldım ve

merhabalar 25yasındayım ve 85kiloyum.ilk dogumumda yaklasık 40kilo aldım ve onu veremiyorum.6yıl önceydi tabiki şimdide bir bebegim daha oldu8kilo aldım ama onu verdim.şimdi nasıl zayıflamalıyım plates yapıyorum.birde altın çilek kapsülü diye bir kapsül var zayıflatıyormuş sizce bu kapsülü kullanmak nekadar dogru ve emziriyorum bunun zararı olurmu.lütfen zayıflamak istiyorum.yemek yemeyi çok sevmedigim halde kilo veremiyorum.ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Cemile Hanım, Öncelikle emzirirken herhangi bir tablet kullanmayınız. Kan şekerinizin düşmeyeceği az ve sık beslendiğiniz bir beslenme programınızı vücudunuza uygun olarak bir diyetisyen eşliğinde almalısınız.

21 Nisan 2011 14:46