AM
Soru Sahibi
7 Nisan 2009 00:33

Merhaba iyi geceler hocam. Kısa yoldan problemimi örnek ile belirticek olur

Merhaba iyi geceler hocam. Kısa yoldan problemimi örnek ile belirticek olursam şöyle hocam. Kız arkadaşımla öpüştüğüm sırada penis sertleşiyo ve daha sonra mesela lavaboya giriyorum kilodumda penisimden gelen akıntı olmuş. Bunun sebebi nedir hocam ve tedavisi? Ben bazı sağlıkçı arkadaşlarıma sordum ve cipro tablet die bi hap önerdiler. Siz ne tavsiye edersiniz hocam? Bu arada idrar yollarında yanma gibi bi problemim yok şu anda. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim iyi geceler hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)

selamlar murat bey; anlattığınız durum bir hastalık değil, tam tersine sağlıklılığın bir göstergesi.... cinsel haz esnasında erkeklik organları etrafındaki kaslarda kasılmalar olur. Prostat bezi denilen erkeklik bezinde üretilen sıvı bu esnada penis ucundan gelir.bu sizi çok rahatsız ediyorsa daha sık cinsel ilişki veya mastürbasyon öneririm. saygılarımla...........

7 Nisan 2009 15:46