S
Soru Sahibi
2 Haziran 2008 16:07

merhaba ıkı gun önce 20 yaş dısımı cıktırdım sadece kök kalmıstı doktorumda

merhaba ıkı gun önce 20 yaş dısımı cıktırdım sadece kök kalmıstı doktorumda bayagı bı zorlandı cekerken sadece agrı kesıcı verdi antbiyotık vermedi,su an icin bı agrı söz konusu deıl fakat cok az bı sıslık var acaba ne kadar zamanda gecer yoksa ilaç kullamlımyım?

1 cevap
Cevaplar (1)

Hayır sanirim agri kesici yeterli olacaktir ...fakat en dogrusu kendi doktorunuza sormak olacaktir...iyi gunler.

5 Haziran 2008 11:54