YB
Soru Sahibi
4 Nisan 2016 09:41

Merhaba hocam

Hocam merhaba benim bir sorum olucak 20 yaşındayım 1.73 boyundayim. Diyete başlarken 73 kiloydum suan 68 kiloyum 1 buçuk ayda verdim düzenli beslendim şekeri bıraktım beyaz ekmek tuketmedim size asıl sorunum sabahları ac karnına yarim limon suyu içtim ama sonra bir kac kişiden de duydum ki kısırlık yapıyor felan dediler şimdi icmiyorum sizce böyle bişey varmi bu ne kadar doğru

1 cevap
Cevaplar (1)

Bununla ilgili bir çalışma daha önce duymadım. ancak tansiyon düşürücü etkisi vardır limonun. yarım limon suyu biraz fazla gelebilir. daha az miktarda her sabah limonlu oda sıcaklığında 1 barda su içilebilir.

4 Nisan 2016 09:43