YB
Soru Sahibi
8 Ocak 2010 00:52

Merhaba hocam, Ben size sorum değil de bir önerim olacak. Sizler doktor

Merhaba hocam, Ben size sorum değil de bir önerim olacak. Sizler doktor olarak sağlığın kıymetini daha iyi biliyorsunuz. Bu noktadan bakıldığında doğal tedavi yöntemlerinden olan termal tedavi konusunda eminim bilgi sahibisinizdir. Bizler termal tedavinin merkezi olan Afyon'da 5 yıldızlı bir termal tatil köyü kuruyoruz. Sizleri de bu projemizi değerlendirmeye davet ediyoruz. 1+1 studyo daire (78m2), Standart villa (150m2) ve VIP villa (160m2) seçeneklerimiz bulunmaktadır. Tesisimizde her türlü sosyal aktivite ve fizik tedavi ünitesi bulunmaktadır. Ömür boyu tapulu olarak yılda 10 günlük dönemleri halinde kullabileceğiniz devremülkleriniz ihtiyacınız olan her türlü eşya ve donanımlarla hazır olacaktır. 200TLx 36 ay vade seçeneğimiz bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz takdirde sizlere tesis inşaatımızı gezdirebiliriz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.. Burak Yüce Yönetici Danışman *** *** ** 96 burak_yuce@hotmail.com www.ozultermal.com http://ozgulthermal.blogcu.com

2 cevap
Cevaplar (2)

Burak Bey iyi günler diliyorum. Ancak size bir soru soru basligi altinda bir reklam ve tanitim ile karsilasmam beni sasirtti ve üzdü. Bu tarz bir yaklasimla iyi bir prezentasyon yapilamayacagini düsünüyorum. Selamlar

10 Ocak 2010 01:18
YB
Soru Sahibi

Hocam özür dilerim. Sizleri üzmek istemem. Ancak ben bu işi ek gelir için yapıyorum ve bu iş için ödeyecek yüksek reklam bütçem yok. Dolayısıyla affınıza sığınarak bu şekilde sizlere ulaşmaya çalışıyorum. Bazı hocalarımız konuyla ilgilendiği için daha fazla kişiye ulaşabilirmiyim diye gayret ediyorum. Rahatsızlık için tekrar özür dilerim. Saygı ve Selamlar. Burak Yüce Endüstri Müh./Paz.Yön.

10 Ocak 2010 21:56

20 Ocak 2010 21:50