İM
Soru Sahibi
26 Mayıs 2009 12:33

Merhaba hocam; Ben Mehmet İPEK.Beni yaklaşık7 sene önce Bolu Devlet Hastan

Merhaba hocam; Ben Mehmet İPEK.Beni yaklaşık7 sene önce Bolu Devlet Hastanesinde ameliyat etmiştiniz.Başıma Bolu merkezde beton düşmüştü.Hocam benim başım uzun süredir ağrıyor ama sıradan bir ağrı değil durmaksızın ağrıyor bazı zamanlar kafamı aşşağı eğdiğim zamanlarda sank beynim yerinden kımıldıyor gibi oluyor.Sanki kafamın içindekiler aşşağı doru kayıyor ve yükleniyor gibi oluyor:Doktora gittim bana Laroxyl adında bir hap verdi.Birde size danışmak istedim:Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim.Herşey için çok TEŞEKKÜR EDERİM.Kolay gelsin.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Levent Serdar Birgören
Beyin ve Sinir Cerrahisi

sevgili mehmet kardeşim seninle tekrar karşılaşmak çok hoş.bana çok acele bir kraıal mr çektirip gönder. babana saygılar. op.dr.serdar birgoren

27 Mayıs 2009 16:04
İM
Soru Sahibi

Sağolun hocam ilk fırsatta çektirp göndereceğim de ben sizin nerede olduğunuzu tam bilmiyorum.Ben şu an amasyadayım Amasya üniversitesi Sınıf öğretmenliği 2.sınıftayım herşey sizin sayenizde oldu.Bir teşekkürden fazlasını yapabilmek isterdim Görüşmek üzere

27 Mayıs 2009 17:23
Op. Dr. Levent Serdar Birgören
Beyin ve Sinir Cerrahisi

istanbul yeşilköy muayenehanem var.*** *** ** selamlar

28 Mayıs 2009 14:21