Çİ
Soru Sahibi
17 Nisan 2011 01:06

merhaba hocam. ben 34 yaşındayım. denizliliyim.erken boşalma ve sertleşme p

merhaba hocam. ben 34 yaşındayım. denizliliyim.erken boşalma ve sertleşme problemim var. şeker, tansiyon veya kolesterol rahatsızlığım yok. danıştığım arkadaşlarım psikolojik yardım almam gerektiğini söylediler. ama denizlide yardım alabileceğim birileri olup olmadığını bilmiyorum. bana yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, denizli de size yardımcı olabilecek bir uzman var mı bende bilmiyorum. size nasıl yardımcı olmamı istiyorsunuz ?

18 Nisan 2011 10:26