DG
Soru Sahibi
19 Mart 2011 14:46

merhaba figen hanım, benim haşimato rahatsızlığım var. kullandığım ilaçlar

merhaba figen hanım, benim haşimato rahatsızlığım var. kullandığım ilaçlar seleno-6, euthyrox ayrıca depresyon bağlı cipram kullanıyorum.tiroidle ilgili kilo alma problemim var.altın çilek adı altında satılan bitksel zayıflama ilacının bu hastalık üzerinde yan etkisi varmı dır. teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Gülcan Hanım, Haşimato problemi kilo verme ile ilgili sıkıntılar yaratabilmektedir. Altın çileğin sonuçları net olarak belli değildir. Sistemli diyetisyenle bir programa girmenizi tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

21 Mart 2011 13:49