GA
Soru Sahibi
15 Haziran 2010 21:01

Merhaba doktor hanım; cildimdeki sivilceler için doktora başvurdum, Roaccut

Merhaba doktor hanım; cildimdeki sivilceler için doktora başvurdum, Roaccutane tedavisine başladık. Günde 30 mg olarak yaklaşık 2 aydır kullanıyorum; fakat cildimde henüz olumlu bir değişme gözlemleyemedim, yan etkileri olan kuruluk, çatlama vs... bunlar dahi yok. Doz yetersizliğinden mi kaynaklanır acaba? İnternetten okuduğum kadarıyla genel olarak 40 mgla başlanıyormuş... Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Bu ilacı ben günde sadece 10 mg. kullanıyorum.Yanında başka ilaçlar da kullandığımdan ,sivilceler en kısa zamanda geçiyor. Daha fazla bilgi için sabahları ( 9-11 arası) beni cepten arayabilirsiniz. Sağlık dileklerimle. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Mütehassısı) Cep tel:0532 466 01 11 ( Sabahları 9-11 arası)

16 Haziran 2010 16:44
Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu Dermatoloji

Yazar toplam 10288 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Cildiye Biyopsi sonucu Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Pemfigus suphesi Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
cilt kuruluğu Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Ayak siğili Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Vitiligo için ne yapmalıyım Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu
Dermatoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Pınar Koç Dermatoloji
Etiketler
Aknesivilce , Deride kuruluk , Deride çatlama , Roaccuttane yan etkileri , Roaccuttane
Facebook Twitter Instagram Youtube