BA
Soru Sahibi
18 Mart 2011 11:26

merhaba doktor hanım benim boyum 1,59 kilom 88.5 kğ 29 yaşındayım 2 çocuğu

merhaba doktor hanım benim boyum 1,59 kilom 88.5 kğ 29 yaşındayım 2 çocuğum var bulunduğum yerde diyetisyen yok ben size kan değerlerimi göndersem bana göre bir diyet listesi çıkarırmısınız lütfen bana yardımcı olun iyi çalışmalar ....

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Ayfer Hanım, Özel de olmasa da devlet hastanelerinde doktor yönlendirmesi ile bir diyetisyenle görüşewbilirsiniz. Böyle bir platformdan bireye özel tedaviye yönelik uygulamalar maalesef yapılmamaktadır. GEçmiş olsun.

21 Mart 2011 13:47