DI
Soru Sahibi
27 Mart 2008 18:41

Merhaba doktor hanım, 32 haftalık hamileyim, bir problemim var, burundan de

Merhaba doktor hanım, 32 haftalık hamileyim, bir problemim var, burundan değil ağızdan nefes alıp veriyorum, uyurkende, bu bebeğimi etkiler mi? hamile kalmadan önce diş hekimim çenemde problem var olduğunu söylemişti yani dişlerim birleşmiyor, ağızdan nefes alıp verdiğim için çene yapısı değişmiş, bazen zor nefes alıyorum burundan, bebeğim yeterince kadar alıyor mu oksijeni? bebeğim etkiler mi?? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Bebeginizi etkileyeceğini sanmıyorum ama yinede jinekoloğunuza bir danışmanızı tavsiye ederim....Hayırlısı ile bebeğinize kavusun ve cenedeki bu kapanış probleminizi halledin...iyi hafta sonu.

29 Mart 2008 16:35