ÖG
Soru Sahibi
13 Nisan 2011 16:19

MErhaba doktor hanım, 1 69 boyunda 56,5 kiloyum.çok fazla yememe rağmen k

MErhaba doktor hanım, 1 69 boyunda 56,5 kiloyum.çok fazla yememe rağmen kilo alamıyordum ayrıca gecen yıl endoskopımde helıkobakter plori cıktı ve helipak kullandım sonra agrım kalmadı ve ıstahım bıraz acıldı.1 aydır spora gidiyorum ve kondisyon çalışıyorum spora baslamadan önce 54 kiloydum simdi 56,5 oldum ek besin olarak proteın takvıyesı kullanıyorum acaba miğdeme sakıncalı olurmu ve ayda 4 5 kilo almam normalmi.tüm hormon tahlıllerımde sorun yok b12 im 915 çıktı b12 fazlalığıda sorun olabilir mi? teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Gamze Hanım, Sporla birlikte kilo almaya çalışmanız çok güzel. Ayda 2-4 kg almanız normal. Protein normalde mide için problem değildir, ama şunu unutmayın mide rahatsızlıklarının doktoru kişinin kendisidir, rahatsızlıklarınız başlarsa kesiniz ve kendinizi kesinlikle aç bırakmayınız.

21 Nisan 2011 14:49