AE
Soru Sahibi
3 Mayıs 2008 18:42

MERHABA DOKTOR BEY İKİ ÇÜRÜK DİŞİM VAR VE SANIRIM DOLGU İÇİN BİRAZ GEÇ KALD

MERHABA DOKTOR BEY İKİ ÇÜRÜK DİŞİM VAR VE SANIRIM DOLGU İÇİN BİRAZ GEÇ KALDIM ŞUANDA AĞRI YAPIYORLAR.BÜYÜK İHTİMALLE ÇEKİLMESİ GEREKECEK AMA AZI DİŞİN YERİNE TEKRAR DİŞ YAPILABİLİRMİ MERAK EDİYORUM CEVABINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Melih Tarhan
Diş Hekimi

en kısa zamanda bir dişhekimine gitmenizi tavsiye ederim.durumun daha ağırlaşmaması açısından da bu ziyaret size faydalı olacaktır.

5 Mayıs 2008 12:06