öB
Soru Sahibi
5 Nisan 2011 22:21

hocam merhaba benim sağ alt dişlerimin üçüde kaplamaydı ve kaplamam düştü a

hocam merhaba benim sağ alt dişlerimin üçüde kaplamaydı ve kaplamam düştü alt en son dişim çürümüş olduğu için çektirmek zorunda kaldım.fakat çekilen dişimin alt kısmında çenemin bitiminde ve yanağımda sertlikler oluştu.zaman zaman üzerine dokunuca sızı yapıyor ama bu şişlik beni çok rahatsız ediyor sorunumun dişimdende çene kaslarımdanmı kaylandığını nasıl anlayabilirim...nereye başvurmalıyım..önemli bişey olabilirmi?bu arada dişlerim şuan hala yapılmadı sağ alt tarafım tamamen boş...yardımcı olursanız çok sevinirim...teşekürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Melih Tarhan
Diş Hekimi

size ilk önerim çekimi gerçekleştiren hekiminizle bağlantı kurmanızdır.Bu tarz vakkalarda Panoromik röntgenleri tavsiye ediyoruz. eksik bölgelerin bir şekilde tamamlanması çok önemli .sizin yaşınız genç benim tavsiyem ilk olarak implant tedavisidir.Bu konuda sonderece başarılı Bursalı meslektaşlarımız mevcut

6 Nisan 2011 10:07