SM
Soru Sahibi
3 Mart 2008 22:38

merhaba doktor bey bende yaklaşık 10 yıldır vitiligo var.daha önce meladini

merhaba doktor bey bende yaklaşık 10 yıldır vitiligo var.daha önce meladinine ilacını kullandımve 5 yıl önce 6 ay puva tedavisi aldım.vitiligo tamamen durdu fakat son 3 aydır çok hızlı bir şekilde vücudum beyazlamaya başladı bu durum beni çok strese sokuyor tedavi için ne önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Aynı tedaviyi tekrarlamanızı tavsiye ederim. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Mütehassısı) Cep tel:*** *** ** 11

8 Mart 2008 06:24