SM
Soru Sahibi
7 Mart 2008 21:56

merhaba doktor bey bende 10 yıldır vitiligo var meladinine ilaçlarını kulla

merhaba doktor bey bende 10 yıldır vitiligo var meladinine ilaçlarını kullandım. 5 yıl önce 6 ay puva tedavisi aldım ama son birkaç aydır vitiligom hızla artmaya başladı.tedavi için ne önerirsinizayrıca meslegim röntgen teknisyenligi. x ışınlarını vitiligoya bir etkisi olurmu?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sözünü ettiğiniz tedaviler yaklaşık 20-30 yıldan beri uygulanan ve genellikle sonuçları pek yüzgüldürücü olmayan tedavi seçenekleri arasında yer alıyor.Eğer Sani Konukoğlu Hastanesi cildiye kliniğine başvurursanız hastalığınız ve yeni tedavi seçeneklerine ilişkin size detaylı bilgşler sunabiliriz.

9 Mart 2008 00:51