KH
Soru Sahibi
22 Şubat 2010 22:05

merhaba benim 2-3 yıl önce kadar parmağıma küçük bir uç parçası girdi ve be

merhaba benim 2-3 yıl önce kadar parmağıma küçük bir uç parçası girdi ve ben çıkaramadım bunun için bir doktora da başvurmadım uç hala parmağımda ve parmağımı hiç acıtmıyor.sizce ne yapmalıyım bir doktora başvurmalı mıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)

parmakta ağrı yoksa ve fonksiyonunu bozmuyorsa takip etmekte yarar vardır.

23 Şubat 2010 14:56