8 Haziran 2010 14:42

Merhaba, Bende 6 yıl önce uveits vardı ve kortizon tedavisi ,imurek gibi i

Merhaba, Bende 6 yıl önce uveits vardı ve kortizon tedavisi ,imurek gibi ilaçları kullandım.Şuan gözlerim iyi.Yalnız yaklaşık bir yıldır sağ ayağımın kaval kemiği tarafında sert bir tabaka oluştu ve bazen kırmızı içi sıçak bir leke oluşuyor.Dinlenince de bir kaç günde geçiyor ama bir müddet sonra tekrar çıkıyor.Buna paralel ağzımda da sık sık aftlar çıkmaya başladı.Behçet olabileceğimi söyldi doktor. Nasıl bir uzmana görünmeliyim.Sadece cildiye uzmanına görünmem yeterli mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Tam kan tahlili yaptırarak Dahiliye ve bir Periodontoloji uzmanına gitmenizi tavsiye ederim.

8 Haziran 2010 15:20