D
Soru Sahibi
4 Nisan 2008 10:34

merhaba ben hollndada yasiyorum ve vitiligo hastasiyim bende belirti 5 sn

merhaba ben hollndada yasiyorum ve vitiligo hastasiyim bende belirti 5 sneden fazla oldu ama gecen sene den beri hastaligim hizla ilerliyor tr tatilimde doktora gittim ve geroxalen hapisni ufo tedavisi ile tavsiye etti ve bu hapin yan tesirleri cok kullnmalimiyim birde meladinine kremi birde sitelerde gordum nasil bulurum trde ve hollndada bulmadim siizn onerinizi bekliyorum tesekurler basarilar

1 cevap
Cevaplar (1)

beni telefonumla ararsanız size bir jel adı vereceğim. ondan yararlanabilirsiniz. selam ve sevgiler dr. teoman önaldı *** *** **

9 Nisan 2008 18:04