MH
Soru Sahibi
27 Eylül 2009 10:44

Merhaba ben 30 yaşındayım. hipertansiyon hastasıyım. Exforce 10 mg/ 160 mg

Merhaba ben 30 yaşındayım. hipertansiyon hastasıyım. Exforce 10 mg/ 160 mg kullanıyorum. Saçlarım lise yıllarında döküldü. Bende bugün eczaneden Minoxil sprey aldım. ama kullanmadan önce size sormak istedim. bana bunun bir yan etkisi olurmu. tansyon ilacı kullandığım için. birde bu tür ilaçların ne tür yan etkileri olur. kullanmayı bırakınca saçlar tamamen dökülür falan diyorlar. teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Minoxil genetik saç dökülmelerinde etkiki ve güvenli bir ilaçtır. tansiyon düşüklüğü ve çarpıntı yapabilir güvenle kullanabilşirtsiniz.

3 Ekim 2009 11:52