DE
Soru Sahibi
7 Ağustos 2007 16:31

merhaba babama bu tanı konuldu ve açıklama yapılmadı (parapsoriasis ile uyu

merhaba babama bu tanı konuldu ve açıklama yapılmadı (parapsoriasis ile uyumlu historatolojik )ışın tedavisine girmesi önerildi haftada 3 kez .bu tanının kanserle alakası varmı yoksa gerçekten sedefmi ?sonucu kesin söylemedikleri için bu duruma çok üzülüyoruz açıklarsanız çok seviniriz.teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Parapsoriasis hernekadar isim bakımından sedefe benzer gözükse de,sedefle ilgisi yoktur.Sebebi belli değildir.Hastanın pek fazla şikayeti olmaz.Eğer kaşıntısı varsa ,alerji ilacı kullanılabilir.Kanser değildir, kanserle uzaktan yakından ilgiisi yoktur.Dolayısıyla üzülmenize hiç gerek yok.Daha fazla bilgi için beni cepten arayabilirsiniz. Sağlıklar dilerim. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Mütehassısı) Cep tel:*** *** ** 11

12 Ağustos 2007 11:03