KN
Soru Sahibi
16 Mart 2011 13:57

merhaba 8 aylık bir kızım var hamlelikten önceki kilom 48 idi. şuan 58 kilo

merhaba 8 aylık bir kızım var hamlelikten önceki kilom 48 idi. şuan 58 kiloyum yaza kadar bu kilolardan kurtulmak istiyorum. daha önce spor ve WEIDER L-Carnitine kullanarak 15 kilo vermiştim, sorum emzirirken bu tarz ürünler kullanmak bebeğim için zararlımıdır. 2 saatte vucuttan ter ve idrar yolu ile atıldığını söylüyorlar. yanlış bir şey yapmak istemiyorum. yardımcı olursanız sevinirm.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Nevin Hanım, Emzirme döneminde kullanmamanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

16 Mart 2011 18:19