YM
Soru Sahibi
26 Kasım 2010 09:43

merhaba; 24/11 de sağ alt 20 lik dişimi çektirdim.çekimim zor olmadı ama d

merhaba; 24/11 de sağ alt 20 lik dişimi çektirdim.çekimim zor olmadı ama doktor yeni mezun bi doktordu.dişimle çok uğraştı ve 6 tane dikiş attı.üstünden 2 gün geçti hala dişimin ağrısı ve şişliği geçmedi.antibiyotiğimi ağrı kesicimi ve gargaramı düzenli kullanıyorum. zaten kullanmasam ağrıdan duramam.buzda koyuyorum ama şişlik ve ağrı geçmiyor.2 ay öncede sol alt 20 lik dişimi çektirdim.1 dikiş atıldı ve 10 dk sürdü çekimi.şişlik ve ağrı olmamıştı. bu durumda ne yapmalıyım.yardımlarınızı bekli

1 cevap
Cevaplar (1)

Ya ödem vardır 1 hafta sürer, yada alveolittir tedaviaini hekim yapar 9 gün sonra ağrılar kaybolur. sevgi ile...

1 Aralık 2010 09:58