KM
Soru Sahibi
21 Haziran 2011 18:50

benım sag taraftakı köpek dişim dıger dişimin biraz ustunde köpek dişimin d

benım sag taraftakı köpek dişim dıger dişimin biraz ustunde köpek dişimin de arkası boş tel taktırmak ıstıyorum ne kadar süre takılı kalır bide ılk taktıklarınız şeffaf mı oluyo ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Anladığım kadarı ile Dişiniz diş kavsinin dışında, bu yüzden diş kavise çekilmeli , bir ortodontiste başvurursanız dişi normal koumuna getirerek sizi tedavi edecektir.İyi günler dileklerimle....

22 Haziran 2011 11:31