TH
Soru Sahibi
17 Ekim 2010 23:25

menide pıhtılaşma sebebi nedir

hocam mrb daha öncede bir soru sormuştum cevabınız için teşekkür ederim. önceki sorum: menide pıhtılaşma gibi ufak tanecikler oluşuyordu siz bana yağ birikintisi olabilir demiştiniz ve tetradox antibiyotik kullanmamı söylemiştiniz kullandım ilk sıralarda pıhtılaşma aynı idi ama daha sonra iyice pıhtılaşmanın kıvamı yoğunlaştı ve arttı taneciklerde aynı içinde mevcut. başka önerebileciğiniz bişey varmı yada sizce ne yapmalıyım. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim. kolay gelsin.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Eğer antibiyotik kullanmanıza rağmen pıhtı parçacıkları devam ediyorsa, bunu iyi araştırmak gerekir. İsterseniz buraya gelin, hastanede sperminizi muayene edelim. Ya da bulunduğunuz şehirde bir üroloji kliniğine gidin ve sperminize orada baktırın. Bazen daha dirençli bakteriler enfekte etmiş olabilir. Bunlara başka ilaçlar kullanmak gerekir. Saygılarımla.

17 Ekim 2010 23:31
Prof. Dr. Kaan Aydos
Prof. Dr. Kaan Aydos Üroloji

Yazar toplam 8025 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Masturbasyon Prof. Dr. Kaan Aydos
sorun olabilir mi? Prof. Dr. Kaan Aydos
Sertleşme sorunu ? Prof. Dr. Kaan Aydos
Testesteron Prof. Dr. Kaan Aydos
penil kürvatür Prof. Dr. Kaan Aydos
Üroloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Etiketler
Testis problemleri , Menide pıhtılaşma , Tetradox , Menide yağ birikintisi
Facebook Twitter Instagram Youtube