sc
Soru Sahibi
25 Ağustos 2017 14:30

meme kanseri

sağ meme saat 10 hizasında kayıtlı 3 adet 2 cm uzunlukta 0,1 cm çapta gri renkli turucup biyopsi metarali mikroskobi: alretscorlama sistemi ostrojen: proportionscore oran 3 intensin score yoğunluk 1 total score3+1:4 progösteron: proportionscore oran:2 intensiti score yoğunluk total score yoğunluk 3 total score 2+3:5 Tanı b5 maligin sağ meme saat 10 hizası turucut biyopsisi NHSBSp invaziv duktal karsinom ile uyumlu (hocam acil cevap verebilirseniz çok sevinirim teşekkür ederim)

1 cevap
Cevaplar (1)

Sevgili Cemile Hanım, Öncellikle geçmiş olsun dileklerimle geçmiş kurban bayramınızı kutlarım..Gönderdiğiniz rapora göre mutlaka sağ memenize cerrahi müdahale yapılmalı; bu müdahalenin sınırı cerrahın muayene ve diğer yapılacak (Akciğer Gr., PET ve kan muayenelerini gibi) tetkiklere göre tayin edilecek; şua ve ilaç tedavisi de ameliyat sonrası devam edecek..Kısacası en yakınında ki bir Genel Cerrahi ve Önkoloji Uzmanı ile (Tercihen Çukurova Ü. Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde) yürünecek bir yoldasın..Buradan, internet sayfasından başka yapılacak bir şey yok..Allah yardımcın olsun; sağlıcakla kalmanız dileklerimle..

5 Eylül 2017 09:30