YN
Soru Sahibi
21 Haziran 2018 17:06

Meme ca.sonrası amelıyat

Merhaba.ben 55 yasındayım.yaklasık 3 hafta önce meme ca. sebebıyle meme koruyucu cerrahı ameliyatı oldum.aıle hıkayemız çok kötü olduğu ıcın (anne kız kardeş teyze anneanne) operasyon sonunda meme boşaltma ve ımplant amelıyatına karar verdık.bu arada kanser çok erken evreydı tümör 1.1cm di.hem genel cerrahım hem onkologum hem de onko radyologum bu amrlıyat ıcın uygunluk onayını verdıler,ılk operasyonum bır devlet h unıverstesı hastanesınde gerceklestı.ancak 2,operasyon ıcın bır arayış ıcındeyım.bu konuda bana yardımcı olabılır yol gısterebılır mısınız.tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fuat Yüksel
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Arzu ederseniz ofisime gelip görüşebilirsiniz. Ancak benim resmi bir kurumla bağlantım yok.

21 Haziran 2018 22:09