SM
Soru Sahibi
21 Şubat 2021 23:27

Göğüs küçültme hakkında

Merhaba Fuat Bey, Ben göğüs küçültme ameliyatı olmak istiyorum ve karın bölgemdende yağ aldırmak istiyorum. Allianz sigortam var. Fiyat ve ameliyat yaptığınız hastane ile ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim. Mart sonu ameliyat planlamak istiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fuat Yüksel
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Bu ameliyatların hiçbirinde özel ya da devlet hiçbir sigorta geçmez. Konuyla ilgili bilgialmak için *** *** ** no.lütfen telefonu arayabilirsiniz.

21 Şubat 2021 23:56