TF
Soru Sahibi
5 Aralık 2018 13:50

Makula dejenerasyonu

Hocam dedem 73 yaşında Sarı nokta hastalığı var .Sarı nokta hastalığı nin kuru tipi için uyguladığınız başarı oranı yüksek bir tedavi yöntemi var mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sinan Göker
Göz Hastalıkları

Merhaba Feyza Nur hanım ,hastanız eğer daha önce katarakt operasyonu olmadı ise muayene ve tetkikler sonrası eğer göz yapısı da uygun ise Eye Max Mono (sarı nokta)merceği ile operasyonlar sonrası görme oranları artabilir. Detaylı bilgi için *** *** ** nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

6 Aralık 2018 11:34