yi
Soru Sahibi
1 Nisan 2021 21:01

Makat ağrısı

Merhabalar. 35 yaşındayım. Dışkılama dışında normal durumdayken makat kısmımda anlık bir sancı oluyor. Sanki bıçak saplanması gibi. Ama devam eden bir ağrı değil. Saniyelik bir durum oluyor ve geçiyor. Hergün değil ama 3-4 günde bir belki oluyor. Bunun sebebi ne olabilir. Teşekkür ederim kolaylıklar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu şikayeti yapan, bu bölgenin çeşitli hastalıkları var. Muayene etmeden bir şey söylemek doğru olmaz. Geçmiş olsun.

1 Nisan 2021 22:04