AO
Soru Sahibi
10 Ağustos 2020 22:54

Lütfen yardımm

Adetim kahverengi lekeyle başladı. Kırmızıya çevirmediği için ben de tarlusal aldım kafama göre. Belki kırmızıya çevirir kanı hemen diye düşündüm. Hem daha geç çevirdi hem de miktar olarak normalden daha az aktı ve adetim 6 gün rahat sürerken 5 gün sürdü az sürdü. Tarlusaldan kaynaklı olabilir mi? Gebelikten şüphelendim kan akmasına rağmen az akıyordu ama 0.14 çıktı sonuç. Bu azalmasının sebebi kafama göre tarlusali kullanıp hormon dengesini birazcıkta olsa bozmuş olmammı sizce? Coronayım hastaneye gidemiyorum lütfen açıklayıcı cevap yazın lütfen

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Songül Kaloğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tarlusalın boyle bi etkisi var eger diger adetlerde oyle olursa hormon testi yaptirin

10 Ağustos 2020 22:56