KK
Soru Sahibi
3 Haziran 2020 02:12

Lösemi belirtileri

Murat hocam iyi günler. 21 yaşında erkeğim Hocam ben yapım ve okuduğum bölüm geereğiyle çok sitresliyim (tıp öğrncisiyim)zaten anksiyete+okb hastasyıım. Hocam benim geenel olarak böyle halim yok ama tabiki yataktan çıkamcıak işe gidemicek gibi değil sadece öyle hissediyorum yani enerjim yok gibi. hatta eerken kalkarım zorlanmam hiç. ama hocam bir süredir bu şikayet yüzünden lösemi korkum vardı hocam 2 güün öncede kolumda dirseğimin altında bacağımda anlık ağrılar giriyor. yani genel bir ağrı girme durumu var ama sadeece 1 yere giriyor geçiyor 15 20 sanıye suruyor. bıraz olmayıp yıne oluyor. eklemlerimde olmuyor.ve de sabah kalkınca olmuyor yanı ağrıyla uyanmıyorum. ve şiddetide yüksek değil az yani. hocam bu belriti olalı daha cok korkmaya başladım. lösemi belirtileri böylemidir hocam? yanı gördüğüm derslerde bu belırtıler var ama daha hıç o hastalığı yaşamış bırını falan gormedım. losemide ağrılar halsilik durumu boylemı olur yoksa dahamı şıdeetlidir ? hocam ateşim sabit *** *** ** aralığında morluklar yok vicudumda. bırde arada bır seğirmeler var vıcudumda. sızce kan kanserı yada onun çeşıtleri gibi belirtiler varmı ? en yakın zamanda hastaneye gıdıcem kan sayımı yaptırcam ama korkuyorum. aydınlatırsanız sevinirim. hayırlı günler hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Sizde hiç bir hastalıkla ilgili durum gözükmüyor. Anlattıklarınız normalde de olabilir. Bence hiç bir teste de gerek yok. Lösemi bulgusu da yok sizde... İyi günler

3 Haziran 2020 11:55