AH
Soru Sahibi
9 Aralık 2017 11:54

Lomber mr sonucu

Slm hocam kasık ve bacak kaslarımda ki geçmeyen ağrılar için mr çektirdim. Sonuç L5 S1 disk mesafesinde posteriorda hafif daralma ve diskte hidrasyon kaybı izlenmiştir. Bu düzeyde epidural mesafeyi dolduran sağ letaral reses seviyesinde S1 sinir köküne indentasyon gösteren anüler figüran de eşlik ettiği bilgine zemininde sağ preforaminaş fakat disk protrüzyonu mevcuttur tanısı çıktı lütfen yorumlar mısınız

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay
Ortopedi ve Travmatoloji

Sayın Hasan Bey Rapora bakılacak olursa bel fıtığınız var. Belinize göstereceğiniz biraz özen ve egzersizle bel sorunlarınız büyümeden çözmeniz mümkündür. Geçmiş olsun...

11 Aralık 2017 09:17