KS
Soru Sahibi
7 Temmuz 2019 01:42

Liken yüzünden saçlarımın tamamına yakını döküldü

Saçımın tamamına yakını döküldü.liken teşhisi kondu.patoloji alınmadı.38 yaşında iki çocuk annesiyim.çaresi varmı Dr bey

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Lekeleri ve yaraları görmeden bir şey önermek yanlış olur ve daha kötü olabilir. Aşağıdaki tlf numarasından randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Zekayi Kutlubay Özel Levent Polikliniği *** *** ** *** *** ** Adres: Aytar caddesi, Aydın sokak, Fırat iş merkezi 1. Levent, İstanbul Instagram:drzekayikutlubay

10 Temmuz 2019 00:08