13 Ağustos 2013 15:46

LDL

HOCAM SAYGILAR EVVELKI MAİLDE LDL 147 TRIG 210 TKOLES 220 HDL 36 OLDUGUNU YAZMISTIM SEKER OLDUGU ICIN BANA KOLESTEROL ILACI ONERILDI HBAC1 5 ATOR 10LUK ALIYORUM YALNIZ BENDE DURGUNLUKGOZDE BULANIKLIK BILHASSA ZIHNI DURGUNLUK VERIYOR NE YAPAYIMBASKA ONERINIZ YOKMU SERSEMLIK ICIN NE YAPAYIM IYI BAYRAMLAR

1 cevap
Cevaplar (1)

Iyi gunler, Oncelikle gecmis olsun dileklerimi iletirim. Seker hastasi oldugunuz icin ve seker hastaligi damar hastaligi ile esdeger kabul edildigi icin koleterol degerleriniz saglikli bireylere gore daha dusuk olmak zorunda ve sanirim bu soydiginiz degerler ator kullandiginiz sure icinde olculen degerler. HbA1c nin degeri cok cok iyi. Sizdeki sikayetlerin sebebi icin kan degerlerinize ozellikle hemogram , B12 vit, karaciger fonksiyon testleri , CK degerlerine baktirmanizi oneririm. Saygilarimla Z.Aysen Akin

16 Ağustos 2013 00:23