24 Ağustos 2013 13:47

TUZ

HOCAM EVVELKI CEVABINIZA TESEKKURLER HIMALAYA DOGAL TUZLA IYOTLU RAFINE TUZ ARASINDA NE FARK VAR BENIM TROIT TAHLILERIM TEMIZ YANI NORMAL HERGUN 1 CAY KASIGI DOGAL TUZ ALIYORUM TROIDE ZARARI OLURMU BU TUZ IYI GELIYOR ONERINIZ ICIN TESEKKURLER HIPERTANSIYON YOK SADECE SEKER O DA KONTROL ALTINDA DIGER AILE BIREYLERIDE KULLANABILIRMI B12 EKSIKLIGIM ICIN AYLIK IGNE YANINDA FOLBIOL HAP GUNDE 1 TANE ALIYORUM ZARARI OLURMU

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Sizde tiroidle ilgili herhangi bir sorun olmadigi icin normal piyasada satilan iyotlu tuz kullanabilirsiniz. Himalaya tuzunun digerinden farki islenmemis ,dogal tuz olmasi. B12 eksikliginiz icin yaptirdiginiz igne yeterli olacaktir bunu tahlil sonuclari ilede kontrol edebilirsiniz. Normal ciktigi takdirde folbiole gerek yok Saygilarimla

22 Ekim 2013 23:09