TS
Soru Sahibi
20 Nisan 2016 22:29

Kuyruk sokumu sivilcesi

Hocam merhaba. Hocam ben 22 yaşımdayım ve bende kıl dönmesi var kuyruk sokumumda 1 senedir. Açıkçası ameliyat olmaktan korkuyorum ve bu ameliyatı olanlar en az 1 ay yatacağımı baya sıkıntı yaşacağımı söyledi. Ve ben korkuyorum ameliyat olmaktan. Bana ne önerirsiniz bu hastalığı en az kesik ve zararla nasıl atlatabilirim ve cesaretimi toplayıp nasıl ameliyat olabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim hocam.. saygılar..

0
3 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (3)

Size yanlış bilgi vermişler. Bu ameliyattan 1 ay yatılmaz. Ameliyatın ertesi günü kalkarsınız. En fazla 10 gün sonra hiç bir şikayetiniz kalmaz. Geçmiş olsun Prof.Dr.Ömer Bender

22 Nisan 2016 18:58
TS
Soru Sahibi

Hocam peki ben kıl dönmesi sorununu 2015 ekim ayında farkına vardım sınavım olduğu içinde ameliyat olamadım fakat bu senede taşınma durumumuz var ve aynı zamanda sınava tekrar çalışmam lazım. ben bu ameliyatı 1 sene daha ertelemek zorundayım. Size sorularım şu ki; eğer ben 1 sene daha ertelersem başıma daha büyük bir sorun açılır mı? Ve bende kıl dönmesi varken denize girebilir miyim ? son sorum ise henüz ameliyat olamayacağım için kuyruk sokumumdaki sivilce çıkma durumunu nasıl en aza indirgerim ? Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim hocam.. Saygılar..

23 Nisan 2016 23:21

Çeşitli bahanelerle ameliyatı erteliyorsunuz. Anlattığınız mazeretler ameliyata engel değil. Ne kadar geciktirirseniz ameliyatınız o kadar büyük olacaktır. bir an önce ameliyat olun. Geçmiş olsun. Prof.Dr.Ömer Bender

26 Nisan 2016 08:06
TS
Soru Sahibi

Haklısınız hocam temmuzda ameliyat olucam fakat ameliyat olmadan önce denize girmemde sakınca olur mu girebilir miyim denize ?

26 Nisan 2016 20:36

Girebilirsiniz

27 Nisan 2016 13:17
Prof. Dr. Ömer Bender
Prof. Dr. Ömer Bender Genel Cerrahi

Yazar toplam 458 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Lenf nodları Prof. Dr. Ömer Bender
Çene altı şişikliği Prof. Dr. Ömer Bender
Memede kitle Prof. Dr. Ömer Bender
Fibroadenom Prof. Dr. Ömer Bender
merhaba hocam Prof. Dr. Ömer Bender
Genel Cerrahi İle İlgili Diğer Uzmanlar
Op. Dr. Musa Diri
Op. Dr. Musa Diri Genel Cerrahi
Op. Dr. Hayal ASLANOV
Op. Dr. Hayal ASLANOV Genel Cerrahi
Facebook Twitter Instagram Youtube