KS
Soru Sahibi
11 Mart 2020 02:11

Kunduraci göğsü

Hocam oglum 2014 doğumlu kundaraci gogsü sorunumuz var bize yardimci olbilirmisiniz napicagimi bilmiyorum kime basvurcagimi bilmiyorum nolur bilgi verirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Orkan Ergün
Çocuk Cerrahisi

Merhabalar, elbette yardımcı olmaya çalışırım. Öncesinde bir iki tetkik istemem gerekiyor. Ardından da tedavi sürecini beraber de tartışabiliriz. *** *** ** nolu telefondan asistanım size randevu için yardımcı olacaktır. Geçmiş olsun dileklerimle

11 Mart 2020 08:36