ka
Soru Sahibi
10 Ocak 2018 13:59

kulak çınlaması

Hocam merhaba.Benim sol kulağımda çok hafif derece işitme kaybı ve sürekli çınlama var.Yatarkende sağa sola sola dönüşlerde baş dönmesi oluyor.Bunların hepsi birbiriyle bağlantılı sorunlarmıdır?İişitme kaybı çınlama sebebimidir?Hfif derecedeki işitme kaybı için ne yapılabilir? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Selçuk Onart
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Bunların hepsi bir bütün olarak bir semptomun işaretidir geniş bir tetkik ve tedavi ile rahat edeceksiniz Geçmiş olsun

10 Ocak 2018 22:35