TE
Soru Sahibi
23 Eylül 2022 11:32

Kronik Prostatit mi?

Hocam iyi günler, 2 ay önce bel soğukluğuna yakalandım. akıntı ve yanma vardı. Doktora gittim verdiği antibiyotikleri kullandım. Antibiyotikleri bitirdim, 1 hafta sonra akıntı ve ağrı kalmadı. 15 gün sonra sabah ilk uyandığımda penisimin ucundan beyaz 1 damla akıntı geldiğini fark ettim, gün içerisinde de idrar yapmadan önce penisimi sıkınca şeffaf 1 damla sıvı geliyor. İdrardan sonra da şeffaf 1 damla akıntı geliyor. Sabah ilk uyanınca gelen beyaz akıntı ve gün içersinde gelen seffaf akıntının bana bir zararı var mı, prostatit diyebilir miyiz? Ne yapmayalım ? Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle geçmiş olsun. Tedaviyi tekrar etmek gerekebilir. Vakit kaybetmeden tekrar doktorunuza baş vurun

23 Eylül 2022 23:41