ks
Soru Sahibi
17 Aralık 2019 11:46

Koroner arter

Merhabalar babam 54 yaşında 15 yıldır diyabet hastası ve uzun zamandır sigara içiyor. geçen gece, çarpıntı, terleme, nefes darlığı şikayetleri ile hastaneye gittik ve kalp krizi geçirdiği söylendi. 2 damarı tıkalı olduğu belirtilerek bypass yapıldı. kendisine koroner arter tanısı konuldu. glukoz 198, lökosit 11, crp 4, HbA1c 7.8, lenfosit 3,9, trigliserid 200 şeklinde bulguları mevcut. bunları yorumlayabilir misiniz ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Yorumlamaya gerek yok, takip eden hekimi zaten tedavisini bunlara göre düzenler, Bypass olmuş Bi hasta, kontrolleri aksatmamalı

1 Ocak 2020 20:12