AC
Soru Sahibi
29 Eylül 2017 13:46

konuşurken kelimeleri söyleyememe

20 yaşında üniversite öğrencisiyim konuşurken bazı kelimelerde takılıyorum yada bi anda söyleyemiyorum kendi kendime konuşurken gayet akıcı konuşuyorum acaba hangi doktor bölümüne görünmem gerekiyor yada siz bişeyler önerebilirmisiniz tşkler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Bu sorunu çocukluktan beri yaşıyor musunuz? Ayrıca herkesin yanında oluyor mu? Yoksa daha çok kaygılandığınız zamanlarda ve bu kişilerin yanında mı oluyor?

9 Ekim 2017 08:59