tb
Soru Sahibi
3 Ağustos 2015 13:06

konuşma bozukluğu

hocam merhabalar . ben 23 yaşında bir genç kızım ve öğretmen adayıyım . benim sorunum konuşma bozukluğu hocam lise döneminde çok hızlı konuşuyordum universiteye geldiğimde artık kelimeleri kekelemeye başladığımı farkettim akıcı konuşamıyorum ve kimseyle konuşmak istemiyorum bu yüzden çok rahatsızım bu durumdan.Herhangi bi depresyon vs vs basıma gelmedi hiç bir anda böyle oldu yardım edin hocam ben öğretmenim böyle olmamalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Beyza hanım, Yazınızda belirtmiş olduğunuz ve sizde kaygı oluşturan hızlı konuşma ve kekemelik sorununuzla ilgili olarak,bu alanda çalışan bir uzmanla görüşmeniz bu sorunu aşmanızda daha etkili olacaktır. Bu konuda dil ve konuşma terapistlerinden yardım alabilirsiniz. İzmir'de bulunan Fazi dil ve konuşma merkezi bu konuda size yardımcı olabilir.

13 Ağustos 2015 12:05