bh
Soru Sahibi
24 Mart 2014 23:36

konuşma bozukluğu

hocam iyi rahatsız etmiyorum umarım 20 yaşındayım küçükken geçirdiğüm bir korkudan dolayı konuşma problemi yaşıyorum kekemelik var dilim kelimeler ağzımdan çıkmıyor yardımcı olurmusunz nasıl yenebilirim bu korkuyu

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba hacı bey En kısa zamanda bir psikoloğa başvurarak yaşadığınız sorunun kaynağı olan bu olay ve korkularınızla ilgili çalışmak üzere psikoterapi ve birtakım dil becerilerinin kazanılması için de konuşma bozuklukları alanında bir uzmandan konuşma terapisi desteği almanızı öneririm. Gecikmeden bu uzmanlara başvurmanız faydalı olacaktır , zira konuşma bozukluklarında tedaviye ne kadar erken yaşta başlanırsa o kadar çok gelişme kaydedilir. Sevgiler

25 Mart 2014 23:07